Hakkımızda

KONGEL OTOMOTİV; Diesel yakıtlı araçların yedek parçalarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.
              Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
                Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.
                Firmamız ;
                Geçen zaman içinde pek çok servis, kurum, kuruluş ve firmaların diesel pompa ve enjektör parça talep ve ihtiyaçlarını başarıyla karşılamıştır.
                Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.
                Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kurulmuştur.
                Vizyonumuz;
                Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde , değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.
                Misyonumuz;
                Müşterilerimize faaliyet anlamımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferde beklentileri aşarak sunmak.
                Kalite;
                Yapılan işlerde kullanılan malzemelerden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol denetimlerinden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek, kalite politikamızdır.